Prowizja 4%

Już od sierpnia obniżona została prowizja od płatności kartami bankowymi i telefonami z technologią NFC. Ze względu na specyfikę branży vendingowej prowizja od płatności bezgotówkowych jest stosunkowo wysoka, jednak rozwój tego sektora sprawia, że powoli zbliżamy się do poziomów bardziej korzystnych dla operatorów. Nayax, dzięki konsolidowaniu i globalnemu przetwarzaniu wielu tysięcy transakcji dziennie, jest w stanie zaoferować najbardziej korzystne stawki prowizji - bez opłaty stałej (np. 5 gr od każdej transakcji + określony procent, co w Polskich realiach byłoby opłatą bardzo wysoką) i bez ukrytych kosztów. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz warunki pozwalające na obniżenie prowizji.

Abonament już od 5 euro

Nie określamy minimalnej ilości urządzeń dla naszych klientów. Możesz czerpać korzyści z Nayax nawet, jeżeli masz jeden automat vendingowy. Jednak jeśli osiągniesz odpowiednio wysoką liczbę aktywnych zestawów Nayax, możesz liczyć na najniższy abonament na rynku. Dodatkowo możesz się zdecydować na pracę w taryfie elastycznej, w której abonament to jedynie 5 euro miesięcznie!

Zestwy Nayax 50 euro + 10 x 25 przez 10 miesięcy

Szkoda czasu na leasing i związaną z nim papierkową robotę. Skorzystaj z wygodnej formy finansowania przygotowanej przez Televend. Zamiast kupować terminale Nayax za gotówkę, możemy rozłożyć finansowanie na 10 wygodnych rat. Płacisz tylko 50 euro opłaty wstępnej, a resztę spłacisz odczuwając wymierne korzyści z pracy z Nayax. Główną korzyścią dla Ciebie będzie fakt, że rata kredytu spłaci się sama ze środków z transakcji kartami bankowymi! Czyli Twoje terminale spłacą się z wpływów, których nie osiągnąłbyś bez czytnika kart bankowych. Opcja dostępna dla wybranych klientów przy zamówieniach powyżej 30 sztuk.