Monyx - Aplikacja płatnicza na smartfony

Monyx to stworzona przez Nayax aplikacja płatnicza dostępna na systemy operacyjne Android i Apple (iOS). Aplikacja przeznaczona jest dla klientów automatów vendingowych. Po jej pobraniu konsument będzie mógł otrzymywać powiadomienia o promocjach w wybranych automatach, otrzymywać kupony rabatowe, śledzić historię zakupów i mieć dostęp do paragonu pożytecznego w przypadku reklamacji.

Aplikacja Monyx jest platformą umożliwiającą operatorom i dostawcom produktów utrzymanie kontaktu z ostatecznymi konsumentami. Wkrótce zostaną wprowadzone funkcje pozwalające wysyłać do konsumentów powiadomienia o promocjach w wybranych automatach, a także lokalizator automatów pomagający znaleźć najbliższy automat w okolicy. Na dzisiaj aplikacja ma już wdrożoną interesującą funkcję w której chodzi o to, by operator mógł konsumentowi wysłać SMS z kredytem do wykorzystania w jego automatach np. w ramach reklamacji lub promocji.

Nayax dopuszcza udostępnienie silnika aplikacji, aby zainteresowane podmioty mogły prowadzić własną kampanię promocyjną.

monyx coca cola       monyx coinmach       monyx knoppers

Podstawowe zastosowanie aplikacji Monyx, czyli zakup produktów z automatu przez konsumenta, możliwe jest po doładowaniu konta aplikacji. Można tego dokonać na kilka sposobów:

  • Zasilenie powiązaną kartą bankową
  • Transfer z konta PayPal
  • Premium SMS - w przypadku wspierania usługi przez operatora sieci komórkowej oraz umowy klient-operator sieci
  • Doładowanie w automacie - w przypadku wspierania funkcji doładowań przez automat

Zobacz jak działa Monyx:

Jak korzystać z aplikacji?